Kotor

Slušaj online radio

Jadran poražen u Beogradu

Jadran poražen u Beogradu – foto V.I.

Vaterpolisti Jadrana pružili su dobar otpor aktuelnom šampionu, ali nisu uspjeli da dođu do pobjede i to na gostovanju, na kraju 15:13 za Novi Beograd.

To je drugi poraz hercegnovskog tima, koji nakon četvrtog kola ima polovičan učinak.

Loše su izabranici Vladimira Gojkovića počeli duel – gubili su 4:0, ali su potom nevjerovatnom serijom uspjeli da preokrenu na 7:6 i to 18 sekundi prije poluvremena.

Uslijedila je praktično igra gol za gol sve do sredine posljednje četvrtine, kada su se domaći odvojili na 15:12 i tada riješili pitanje pobjednika.

Ivović i Jovan Vujović sa po tri gola bili su najefikasniji u redovima crnogorskog tima. Dmitri Holod postigao je dva, a Uroš Vučurović, Danilo Radović, Đorđe Lazić, Vasilije Radović i Danilo Stupar po jedan gol.

“Nakon lošnog početka utakmice gdje smo gubili 4:0 uspjeli smo da se vratimo i tri četvrtine se držali u egalu s njima. Imali smo šansu na kraju da dođemo do gola i odemo u peterce. Nismo uspjeli da iskoristimo tu šansu i tu se utakmica prelomila” kazao je igrač Jadrana Danilo Radović.