Kotor

Slušaj online radio

Poraz Primorca, Solaris slavio u Budvi

Primorac

Vaterpolisti Primorca pretrpjeli su četvrti uzastopni poraz, bolji je bio Solaris iz Šibenika u 4. kolu Premijer regionalne lige – 10:13 (3:2, 0:1, 3:4, 4:6).

Odličan početak našeg predstavnika koji je poveo 3:0, nakon toga uslijedio je pad u igri pa su gosti stigli do 3:3. Nakon toga igralo se gol za gol, a izabranici Denisa Seferovića prvi put su poveli sredinom treće četvrtine, kada je Roko Pelicarić pogodio za 5:6, a zatim Domagoj Bulat kompletirao seriju gostiju 0:3 za 5:7.

Dušan Matković i Marko Mršić su poslije minut i po igre u posljednjoj četvrtini vratili Kotorane u egal (8:8), bilo je i 9:9 poslije pogotka Matkovića, pet i po minuta prije kraja utakmice.

Vezao je Solaris dva gola za 11:9 i reklo bi se tada prelomio utakmicu.

Mršić je pogodio na tri minuta i 39 sekundi prije kraja za 10:11 i to je bilo sve od momaka Vjekoslava Paskovića.

Matković i Mršić su sa po tri pogotka bili najefikasniji kod Primorca, Janović je postigao dva, Brkić i Ćetković po jedan gol.