3 C
Kotor

Slušaj online radio

Srebrna medalja Pomorskoj školi Kotor na 24. Međunarodnoj veslačkoj regati Bakar 2018.

Na 24. Međunarodnoj veslačkoj regati Bakar 2018, veslači Pomorske škole iz Kotora osvojili su srebro!

Momci i profesor ističu da su u fotofinišu finalne trke izgubili od domaćina i tako osvojili drugo mjesto, znači bilo je neizvjesno do samoga cilja! Zlato je bilo taako blizu…

Srebro je osvojeno u konkurenciji 7 srednjih škola i 2 fakulteta iz Hrvatske, Slovenije, Italije, Srbije i Crne Gore.

Naša ekipa veslala je u sljedećem sastavu: Nikola Čavor, kapiten, veslači: Božo Radović, Marko Novak, Strahinja Ratković, Ljubo Pavićević, Vasilije Ćirković, Nikola Femić, Petar Đolović, Bogdan Knežević, Dušan Đorđević, Matija Milatović, Ivan Kažanegra, Dean Miljanić, Đorđe Vulović i kormilar: Andrej Krivokapić.