23.9 C
Kotor

Slušaj online radio

Mladi karatisti iz Boke ostvarili veliki uspjeh u jakoj konkurenciji na turniru u Zenici

Bogoslav Katić

Član karate kluba Tempo iz Herceg Novog, Bogoslav Katić osvojio  je srebrnu medalju na međunarodnom karate turniru u Zenici u kategoriji pionira 2013. godište -35 kg.

On je sa dva dobiijena meča i porazom u finalu ostvario svoj veliki uspjeh i trasirao sebi put ka novim sportskim dostignućima.

Turnir u Zenici je okupio 718 takmičara iz država regiona.

Kotoranima četiri medalje

Članovi Karate kluba Kotor

Na juče održanom međunarodnom turniru u Zenici pod nazivom “Peefekt open” članovi Karate kluba Kotor ostvarili zapažen uspjeh.

Turnir je okupio 718 takmičara iz država regiona a naši članovi su osvoili četiri medalje, jedno zlato i tri bronze.

Zlatom se okitio Pavle Kašćelan pobjedivši u tri meča u kategoriji 8-9 god – 26 kg.

Bronzu je  osvojio Aleksa Bjelanović  za uzrast 8-9 god -26 kg. Bronzu je osvojio Lazar Lakičević za 2011. god -40 kg. Bronzu je osvojio Pavle Kašćelan za 2010 god. -30 kg

Bijeljanima šest medalja u Zenici

Na juče održanom međunarodnom turniru pod nazivom “Perfekt Open ” u Zenici takmičari Karate kluba Bijela osvoili su šest medalja, tri zlatne i tri bronzane medalje.

Zlatom su se okitili: Petar Mikulić za uzrast 8-9 god -30kg, Stefan Koprivica za uzrast 10 god -35 kg, Nenad Đuričić kadeti -70 kg

Bronze su osvojili: Petar Mikulić za uzrast 10god -30kg, Stefan Koprivica za uzrast 11 god -35 kg, Vuk Cimbaljević za uzrast 13 god -55kg

Takmičilo se 718 takmičara iz zemalja regije.