Kotor

Slušaj online radio

Odbojka – Novljanke liderke bez poraza

zenska-odbojka

Derbi 15. kola EPCG Superlige za odbojkašice završen je pobjedom Herceg Novog od 3:0, pa je šampion i dalje bez izgubljenog seta u ovoj sezoni. Luka Bar je u prvom setu uspjela da se vrati nakon velikog minusa (15:6, 22:16), Baranke su prišle na 22:23 i imale kontru za izjednačenje, ali je nijesu iskoristile. U naredna dva seta je domaćin dominirao i stigao do 15. maksimalne pobjede, a Luka Bar je upisala treći poraz.

Ralitsa Vasileva sa 15 poena i Dijana Vuković sa 13, bile su najbolje u domaćem timu, dok je u barskom timu ostakla Dušanka Petrović sa osam poena.

Sjutra veče u Baru se igra duel za treće mjesto između Galeba i Budućnosti koji trenutno imaju po osam pobjeda i šest poraza, ali Budućnost ima tri boda više.